75 x 180 cm Katlanır Yatak İhtiyaç Fazlası Sağlam Ve Temiz

75 x 180 cm Katlanır Yatak

çok az kullanılmıştır. bu ürünün sıfırı 750 liraya satılıktır. taşınma nedeniyle satılık olan söz konusu ikinci el 75 x 180 cm Katlanır Yatak ucuz fiyata satılıktır.

kullanılmış ama temiz bir katlanır yatak arıyorum diyorsanız işte size aradığınız ürün! tertemiz ikinci el katlanır yatak.

Eko Katlanır Yatak Hakkında Temel Bilgiler

Oldukça az yer kaplamasına rağmen standart yatakların rahatlığını sunan katlanır yatak, omurga eğimine uygun bir tasarıma sahiptir. Sacdan yapılan iskeleti darbelere karşı dayanıklı olup altında bulunan 4 ayağı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Açılıp kapanma esnasında zarar görmemesi için iki parçalı olarak tasarlanır.

Karyola, yatak ve yatak başlığını tek üründe birleştiren katlanır yatak, sizi ekstra masraftan kurtarır. Yatağın altında bulunan MDF taban, yatağın sabit durmasını sağlayarak rahat bir uyku alanı sunar
Eko Katlanır Yatağın Özellikleri

  • katlanır yatağın eni 75 cm, boyu 180 cm olup tek kişinin rahatlıkla sığabileceği ebatlardadır.
  • 7 cm sünger yatağı bulunan ürün, yaylı yatakların sunduğu konforu sunar.
  • Misafirleriniz geldiğinde ekstra yatak ihtiyacınızı karşılayabilecek olan katlanır yatağa ihtiyaç duymadığınızda dolapta saklayabilirsiniz. Katlandığında 113 cm x 77 cm x 25 cm ebatlarında olan ürün 13 kg ağırlığındadır.

FİYATI: 250 TL